0,824 : (х - 0,61) = 2,06

+2
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 22:04
    0
    0,824: (х-0,61) = 2,06

    х-0,61=0,824:2,06

    х-0,61=0,4

    х=0,4+0,61

    х=1,01