2700:9-252:9 = 3600:4*3=

+4
Ответы (2)
  1. 23 ноября, 16:08
    0
    2700:9-252:9=172

    3600:4*3=2700
  2. 23 ноября, 17:11
    0
    2700:9-252:9=272

    3600:4*3=2700