1) 68*18-68*8 2) 74*16-74*15 3) 34*52-31*52 4) 99*15-96*15

+3
Ответы (1)
  1. 19 октября, 17:28
    0
    1) 68*18=1224-544=680

    2) 74*16-74*15=1184-1110=84

    3) 34*52-31*52 = 1768-1612=156

    4) 99*15-96*15=1485-1440=45