А) 11/16-9/20 б) 7/12+2/4-0.4

+3
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 12:57
    0
    11/16-9/20=0.6875-0.45=0.2375

    7/12+2/4-0.4=0.58+0.5-0.4=0.68