1) 93*24-27*+66*76

2) 82*46+82*54+135*18-18*35

+1
Ответы (1)
  1. 17 марта, 21:47
    0
    1) 93*24-27+66*76=2232-27+5016=7221

    2) 82*46+82*54+135*18-18*35 = 3772+4428+2430-630=10000