X + (9 4/7 - 4 3/7) = (11 7/12 - 3 1/4)

+3
Ответы (1)
  1. 10 июня, 11:02
    0
    X + (36/7-12/7) = 77/12-3/4

    Х+24/7=17/3

    Х=17/3-24/7

    Х=47/21