7*4-3*5

3*6+3*7

7*7-4*5

9*4+5*7

9*8-7*8

9*5-4*4

6*7-5*5

9*9-7*6

8*5+6*4

+3
Ответы (1)
  1. 9 октября, 00:03
    0
    1. 28-15=13

    2. 18+21=39

    3. 49-20=29

    4. 36+35=71

    5. 72-56=16

    6. 45-16=29

    7. 42-25=17

    8. 81-42=39

    9. 40+24=64