120*27

270:30

111*92

35*6

+2
Ответы (2)
  1. 8 апреля, 15:59
    0
    127*27=3429

    270:30=9

    111*92=10212

    35*6=210
  2. 8 апреля, 16:07
    0
    120*27=3240

    270:30=9

    111*92=10212

    35*6=210