5/8 x 4/15=

6 3/4*1 11/45=

11/18*36=

+2
Ответы (1)
  1. 22 мая, 07:29
    0
    5/8 * 4/15 = 1/6

    6 3/4 * 1 11/45 = 27/4 * 56/45 = 3*4/5 = 12/5 = 2,4

    11/18 * 36 = 22