2 3/10a-1 2/3 при а=6

+2
Ответы (1)
  1. 14 июня, 20:08
    0
    2 3/10*6-1 2/3=12 2/5

    1) 2 3/10*6=13 4/5

    2) 13 4/5-1 2/3=13 12/15-1 10/15=12 2/15