64-9 64-5; 64+9 64+5; 56+7 59+7; 56-7 59-7

+1
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 04:32
    0
    64-9=55{ 64-5=59, 64+9=73} 64+5=69, 56+7=63{ 59+7=66, 56-7=49{ 59-7=52