3+3=

5+5

6+6

7+7

8+8

+1
Ответы (1)
  1. 26 августа, 21:33
    0
    3 + 3 = 6

    5 + 5 = 10

    6 + 6 = 12

    7 + 7 = 14

    8 + 8 = 16