8 - (-18) =

-8-18=

-8 - (-18)

+2
Ответы (1)
  1. 14 августа, 10:56
    0
    8 - (-18) = 8+18=26

    -8-18 = - (8+18) = - 26

    -8 - (-18) = - 8+18=18-8=10