31608*5, 27509*3,34007*7,

+5
Ответы (2)
  1. 20 мая, 16:36
    0
    31608*5 = 158040

    27509*3 = 82527

    34007*7 = 238049
  2. 20 мая, 19:02
    0
    31608*5=158040

    27509*3=82527

    34007*7=238049