2,3/4 - (-3/8) + (-3,5/6)

+4
Ответы (1)
  1. 6 июня, 00:51
    0
    2 3/4 - (-3/8) + (-3 5/6) =

    =2 3/4+3/8-3 5/6=

    =2 18/24+9/24 - 3 20/24=

    =8 7/24