49:7•8 + (49:7•13) : 6,5=?

+4
Ответы (1)
  1. 15 июня, 14:06
    0
    49:7•8 + (49:7•13) : 6,5=7*8 + (7*13) : 6,5=56+91:6,5=56+14=70

    Ответ: 70