1-0,1=

1-0,3=

1-0,25=

1-0,5=

1-0,9=

+3
Ответы (2)
  1. 23 марта, 16:07
    0
    1-0.1=0.9

    1-0.3=0,7

    1-0.25=0.75

    1-0.5=0.5

    1-0.9=0.1
  2. 23 марта, 16:09
    0
    0 гшл

    0.1

    0.7

    0.75

    0.5

    0.1