Х: 9 3/5 = 2 3/5:1 1/5

+3
Ответы (1)
  1. 21 июля, 12:45
    0
    Х: 48/5=13/5:6/5

    х: 48/5=13/6

    х=13/6*48/5=104/5=20 4/5