1/11-1/33=?

7/11-7/12=?

13/30-2/45=?

7/15-2/5=?

13/60-7/40=?

11/21-3/14=?

+1
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 06:08
    0
    1/11-1/33=3/33-1/33=2/33. / / / 7/11-7/12=84/132-77/132=7/132. 13/30-2/45=39/90-4/90=35/90. 7/15-2/5=7/15-6/15=1/15. 13/60-7/40=26/120-21/120=5/120=1/24. 11/21-3/14=22/42-9/42=13/42