4/5-5/8=

12/17+27/34=

5/9-7/18=

5/18+4/45=

11/16-5/12=

4/5+3/7=

+3
Ответы (1)
  1. 2 августа, 11:41
    0
    4/5-5/8=0.175

    12/17+27/34=1.5

    5/9-7/18 = 0.16666666666

    5/18+4/45=0.36666666666

    11/16-5/12=0.270833333334/5+3/7 = 1.22857142857