5 1/4-3; 3 7/9-2/3; 3 2/5-1 4/5

+4
Ответы (1)
  1. 18 октября, 07:58
    0
    5 1/4-3 = 2 1/4;

    3 7/9-2/3 = 3 7/9 - 6/9 = 3 1/9;

    3 2/5-1 4/5 = 2 7/5 - 1 4/5 = 1 3/5