9 21/25 + (30 4/15 + 18 64/75

+2
Ответы (1)
  1. 2 марта, 19:38
    0
    1) 30 4/15+18 64/75=30 20/75+18 64/75=48 84/75=49 9/75

    2) 9 21/25 + 49 9/75=9 63/75+49 9/75=58 70/75 = 58 14/15