6800-1648:8+78*4=? (4 класс)

+2
Ответы (1)
  1. 2 июля, 10:59
    0
    6800-1648:8+78*4=

    1) 1648:8=206

    2) 78*4=312

    3) 6800-206=6594

    4) 5594+312=6906