16•3+2• (15•6:3) : 10-12•4

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 21:34
    0
    1.15*6=90

    2.90:3=30

    3.16*3=48

    4.2*30=60

    5.60:10=6

    6.12*4=48

    7.48+6=54

    8.54-48=6

    ответ: 6