46•2-3• (19+5) : 8-19•3

+2
Ответы (2)
  1. 29 января, 21:23
    0
    46*2-3 * (19+5) : 8-19*3=92-72:8-57=92-9-57=83-57=26
  2. 29 января, 22:57
    0
    92-72:8-57

    92-9-57=26