18-?=29-20 12-?=60-56. 11-?=95-90

+4
Ответы (1)
  1. 18 ноября, 01:16
    0
    1) 18-9=29-20

    29-20=9

    9=18-9

    2) 12-8=60-56

    60-56=4

    4=12-8

    3) 11-6=95-90

    95-90=5

    5=11-6