11,2•3,1-11,2•1,1+22,4• (-0,5)

+3
Ответы (1)
  1. 23 января, 22:28
    0
    11,2•3,1-11,2•1,1+22,4• (-0,5) = 11,2• (3,1-1,1) + 22,4• (-0,5) = 11,2•2+22,4• (-0,5) = 22,4-11,2=11,2