1 2/15: (3 7/9-2 3/7) =

+3
Ответы (1)
  1. 22 июня, 03:33
    0
    =17/15 : (3 ц49/63 - 2 ц27/63) = 17/15 : 1 ц22/63 = 17/15 * 63/85 = 63/75 = 21/25