94 - (39+17) : 8 =,73 - (54-18) : 9

+4
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 08:31
    0
    94 - (39+17) : 8=94-56:8=94-7=87

    73 - (54-18) : 9=73-36:9=73-4=69