2,03-1,2+5,09-1,09+3,006

+3
Ответы (2)
  1. 21 июля, 08:22
    0
    2,03 - 1,2 + 5,09 - 1,09 + 3,006 = 7,836
  2. 21 июля, 08:55
    0
    = 2,03 + 5,09 + 3,006 - 1,2 - 1,09 = 10,126 - 2,29 = 7,836