4*7+8-6+9*9+6-3*9+9-6+6*7-1+5

+4
Ответы (1)
  1. 5 января, 21:37
    0
    4*7+8-6+9*9+6-3*9+9-6+6*7-1+5 = 28+2+81+6-27+3+42+4=30+87-24+46=139