34 + 10 - 25 - 0 + 6*4 = ?

+1
Ответы (2)
  1. 14 января, 09:00
    0
    34 + 10 - 25 - 0 + 6*4 = 43
  2. 14 января, 09:44
    0
    34+10-25-0 + (24=6*4) = 43