111,11: (21,45 - 9,7 х) - 3,2 = 51

+1
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 14:48
    0
    111,11: (21,45-9,7 х) - 3,2=51

    2383,3095-1077,767 х - 3,2=51

    2380,1095-1077,767 х=51

    1077,767 х=2329,1095

    х=17189/7954