2075*9-11307 2*7766+83030*6 100+24*4-18 220-200:2-50

+5
Ответы (1)
  1. 7 октября, 22:54
    0
    2075*9-11307 = 7368

    2*7766+83030*6 = 591372

    100+24*4-18 = 478

    220-200:2-50 = - 40