35,4*0,1=

4,9*0,001

0,2*0,01=

78*0,1=

6,25*0,1=

53*0,1=

1,614*0,1

5*0,01=

+1
Ответы (1)
  1. 28 августа, 08:12
    0
    35,4*0,1=3,54

    4,9*0,001=0,0049

    0,2*0,001=0,0002

    78*0,1=7,8

    6,25*0,1=0,625

    53*0,1=5,3

    1,614*0,1=0,1614

    5*0,01=0,05