14 (2x-3) - 5 (x+4) = 2 (3y+5) + 5x

+2
Ответы (1)
  1. 17 января, 04:18
    0
    14 (2 х-3) - 5 (х+4) = 2 (3 у+5) + 5 х

    28 х-42-5 х-20=6 у+10+5 х

    18 х-6 у=72