8+12:4•3; 20-10: (2+8)

+4
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 13:41
    0
    1) 12:4=3

    2) 3*3=9

    3) 8+9=17

    1) 2+8=10

    10: (-10) = 1

    20-1=19