1) 5/6-1/3/1/3-5/6, 2) 1/2-2/3/2/3-1/2, 3) / 3-1/7/3/7-1/3, 4) 5/6-5/8/1/8-1/3

+2
Ответы (1)
  1. 12 июля, 10:13
    0
    5/6-1/3 = 5 / 6 - 2 / 6 = 3 / 6

    2 / 3-1/2=4/6-3/6=1/6

    3-1/7=63/21-3/21=60/21

    5/6-5/8=20/24-15/24=5/24

    1/8-1/3=3/24-8/24=5/24