2+2=?

3+1=?

5-2=?

4+1-2=?

1+1+5=?

+2
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 11:03
    0
    2+2=4; 3+1=4; 5-2=3; 4+1-2=3; 1+1+5=7
  2. 22 апреля, 12:09
    0
    2+2=4

    3+1=4

    5-2=3

    4+1-2=3

    1+1+5=7