1) 5/6-1/3/1/3-5/6; 2) 1/2-2/3/2/3-1/2;

+1
Ответы (1)
  1. 25 января, 11:53
    0
    5/6-1/3 = 5/6 - 2/6 = 3/6

    2/3-1/2=4/6-3/6=1/6