2 5/6-1 1/9

2 5/6x 1 1/9

2 5/6 : 1 1/9

+2
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 00:46
    0
    1) 2 5/6-11/9=1 11/18

    2) 2 5/6*11/9=3 25/54

    3) 2 5/6:11/9=2 7/22