R = 2 5/6 - 1 1/9

s = 2 5/6 • 1 1/9

t = 2 5/6 : 1 1/9

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 02:35
    0
    R=53/18

    s=275/54

    t=75/22