7 * (45-44) ; 45:9 + (91-86) ; 56: (567-559) ; 63:9 + (92-18) ; 9 * (17-17) ; 7*9 + (68-39)

+2
Ответы (2)
  1. 2 мая, 10:21
    0
    7 * (45-44) = 7

    45:9 + (91-86) = 10

    56: (567-559) = 7

    63:9 + (92-18) = 81

    9 * (17-17) = 0

    7*9 + (68-39) = 92
  2. 2 мая, 12:16
    0
    1) 7 * (45-44) = 7*1=7

    2) 45/9 + (91-86) = 5+5=10

    3) 56 / (567-559) = 56/8=7

    4) 63/9 + (92-18) = 7+74=81

    5) 9 * (17-17) = 9*0=о

    6) 7*9 + (68-39) = 63+29=102