5+5*4+80*10+90000:0-80000:40000+3000

+4
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 23:00
    0
    1.5 * 4 = 20

    2.80 * 10 = 800

    3. 80000 : 40000 = 2

    4. 800 + 5 = 805

    5. 805 + 3000 = 3805