4) 6,4/5-2,3/8=; 5) 9,1/2-4,3/8 =; 6) 8,19/20-5,7/10=

+2
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 09:49
    0
    6 4/5-2 3/8=6 32/40-2 15/40=4 17/40

    9 1/2-4 3/8=9 4/8-4 3/8=5 1/8

    8 19/20-5 7/10=8 19/20-5 14/20=3 5/20=3 1/4