999*999+79900:5*324+324 (-67876-45000) * 31117

+3
Ответы (2)
  1. 17 мая, 15:59
    0
    999*999+79900:5*324+324 (-67876-45000) * 31117=998001+79900/5*324*

    16

    (-112876) * 31117=-1.81853*10
  2. 17 мая, 16:32
    0
    999*999=998001

    79900/5=15980

    15980*324=5177520

    5177520+998001=6175521

    6175521+324=61758445

    -67876-45000=-112876

    -112877*31117=-3512362e9