B 1 2 3 4 5 6 7 8 9

b*6

+1
Ответы (1)
  1. 20 июня, 11:42
    0
    B*6

    1*6=6

    2*6=12

    3*6=18

    4*6=24

    5*6=30

    6*6=36

    7*6=42

    8*6=48

    9*6=54