2+5/7

-2+5/7

-2-5/7

2-5/7

-2+2/7

-2-2/7

+1
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 16:42
    0
    2+5/7=2,7

    -2+5/7=1,2

    -2-5/7=-2,7

    2-5/7=1,2

    -2+2/7=-1,7

    -2-2/7=-2,8