а) 9,5 м+3 м

б) 6 б-б

в) а) - 2/3 а

г) 5/7 м-м

д) 1,2 у+3,6 у-0,7 у

е) 4/9 а+2/9 а-1/3 а

Ж) - 4 х - х + 3

з) 7 х-6 у-2 х+8 у

+3
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 08:39
    0
    а) 9,5 м+3 м=12,5 м

    б) 6 б-б=5 б

    в) а-2/3 а=3/3 а-2/3 а=1/3 а

    г) 5/7 м-м=5/7 м-7/7 м=-2/7 м

    д) 1,2 у+3,6 у-0,7 у=у (1,2+3,6-0,7) = 4,1 у

    е) 4/9 а+2/9 а-1/3 а=а (4/9+2/9-1/3) = а (6/9-1/3) = а (2/3-1/3) = 1/3 а

    Ж) - 4 х - х + 3=-5 х+3

    з) 7 х-6 у-2 х+8 у=7 х-2 х-6 у+8 у=5 х+2 у