0.9*36-6/8+6*9*3.1+6.9

+3
Ответы (1)
  1. 25 октября, 01:26
    0
    0.9*36-6/8+6*9*3.1+6.9 = 32,4 - 0,75 + 167,4 + 6,9 = 31,65 + 167,4 + 6,9 = 205,95